About

About

Pokud jste z hlubin internetu vylovili tyto stránky, očekáváte patrně něco netradičního. Nespletli jste se! SHARP PICTURES je nekonvenční mladá společnost zastřešující aktivity špičkového českého fotografa Vítka Ludvíka. Jak asi odhanete, specializujeme se především na fotografie adrenalinových záležitostí ve vzduchu, na sněhu i hlíně, kdekoliv na světě. Cokoliv, kde vládne rychlost, nebezpečí a hraniční sportovní výkony, se odráží na čočkách našich objektivů.

Fotíme, točíme a stříháme neotřelá videa, pořádáme sportovní akce a fotografické workshopy za účasti elitních závodníků. Naší práce využívají firmy jako Olympus, Red Bull, Quiksilver, Gradient, Advance, Sensor …

Velký zájem vzbuzuje v současnosti naše fotografování svateb. Naši zákazníci neočekávají znuděný přístup a nekvalitní fotografie běžných svatebních cvakálků. Našim cílem je ucelená emotivní kolekce, kterou se hrdě pochlubíte komukoliv. Za férové peníze tak dostanete třeba luxusní alba s nejkvalitnějšími fotkami, plakáty, sestříhaný video záznam na DVD či nestandardní bonusy. Zajímá-li Vás cokoliv dalšího, bude nejjednodušší prozkoumat tyto stránky nebo nám zavolat či napsat.